CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde partilerini iktidara taşıyan tüm Gerzelilere teşekkür etti.

Sazak yaptığı açıklamada, oy versin ya da vermesin tüm Gerzelilere teşekkürü bir borç bildiğini, uzun ve yorucu bir maratonu kavgasız, gürültüsüz geride bıraktıklarını dile getirdi. Sonuçların tüm Gerze için hayırlı olmasını temenni eden Sazak, "Belediye başkanımız Osman Belovacıklı ve partimize gönül veren tüm vatandaşlarımızla gece, gündüz demeden çalıştık. Birçok vatandaşımızın oyunu almakla kalmayıp gönüllerine de girmeyi başardık. Oyunu alamadığımız hemşehrilerimize de söz veriyoruz. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde bize oy versin ya da vermesin herkes için bundan sonraki beş yıllık süreçte çalışmaya devam edeceğiz. Sadece CHP'lilerin değil, tüm Gerzelilerin partisi olacağız. Seçim sürecinde ulaşamadığımız, elini sıkamadağımız insanlar kaldıysa eğer, en kısa zamanda onların da gönüllerinde yer edinip, CHP'yi herkesin partisi yapacağız.

Osman Belovacıklı ile çıktığımız bu yolda, Gerze teveccüh etti, vatandaşlarımızın takdiriyle CHP'yi Gerze'de birinci parti yaptı. Bu onura layık olmak için, parti olarak her gün daha fazla çalışıp daha iyi bir Gerze yaratmak için kolları sıvayacağız.

Gerze'nin geleceği için verdiğiniz değerli oylarla hepiniz bu başarının bir mimarısınız ve biz CHP olarak tüm vatandaşlarımızı CHP Gerze İlçe Başkanlığı olarak kucaklıyor, müreffeh bir Gerze için seçim öncesinde olduğu gibi, bundan sonra da desteklerinizi bekliyoruz" dedi