20 saat önce Gündem

AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun'un kayınpederi merhum Ziya Demircioğlu, Gerze Yeni Camii'nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

20 saat önce Gündem

Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı başkanlığında, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla "Orman Yangınlarıyla Mücadele Toplantısı" düzenlendi.

1 gün önce Gündem

"Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri, Gerze Meslek Yüksekokulu'nda bir yemek yarışmasıyla taçlandı. Hamza Rüzgar ile Esra Yıldırım birinci; Aysun Soy ile Busenur Saltı ikinci; Gökçenur Şenel ile Ebrar Aydın üçüncü oldu

1 gün önce Spor

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nda Sinoplu sporcu Emre Mutlu, 55 kg kategorisinde büyük bir başarı elde etti.

2 gün önce Asayiş

Gerze'den Sinop'a seyir halinde olan bir minibüs, Demirci köyü Tüneli'nde kaza yaptı.

2 gün önce Gündem

Gerze Belediyesi, Türk Mutfağı Haftası kapsamında ilçenin eşsiz lezzetlerini tanıtmak için Sinop'ta stant kurdu.

3 gün önce Spor

Gerze Gücü Spor Kulübü, yeni yetenekleri keşfetmek ve kulübünü güçlendirmek amacıyla Gerze Şehir Stadı'nda seçmeler düzenleyeceğini duyurdu.

3 gün önce Gündem

Gerze Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçede faaliyet gösteren kasap ve zincir marketlerde sağlık hijyen standartlarını kontrol etmek ve tüketici haklarının korunması amacıyla denetimler gerçekleştirdi.

3 gün önce Gündem

Gerze'nin tek aktif dağcılık kulübü olan Yeşil Gerze Dağcılık Doğa Spor Kulübü'nün sporcusu Murat Keçeli, 19 Mayıs Atatürk'ün Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye'nin en yüksek zirvelerinden biri olan Uludağ'a tırmandı ve 2543 metrelik zirveye ulaştı.

4 gün önce Gündem

Gerze, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı festival alanında düzenlenen etkinliklerle coşkulu bir şekilde kutladı.

  • 10°C
  • 32,24 %0.17
  • 34,86 %0.02
  • 2.421,45 %0.48
  • 10.793 %0.00
  • 66.601 %-4.09
  • 3.651 %-3.58