Hemşehrimiz Çağlayan, Esenler Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Seçildi Hemşehrimiz Çağlayan, Esenler Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Seçildi

Bülent Eryılmaz'ın Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa etmesiyle ilgili gelişmenin ardından, Gerze CHP ilçe başkanı Birol Sazak'tan önemli bir açıklama geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gerze Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan ve ön seçimde aday olarak belirlenemeyen Bülent Eryılmaz ile hiçbir siyasi bağlarının ve çalışmalarının kalmadığını belirten Sazak: "Bugün sosyal medyadan Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan; 
31 mart yerel seçimlerinden önce Cumhuriyet Halk Partisi Gerze Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan ve sonrası 5 Aday adayı arasından üyelerin yaptığı ön seçimde aday seçilemeyen Sayın Bülent Eryılmaz ile Bugün itibariyle CHP Gerze ilçe Başkanlığı olarak siyasi hiç bir bağımız ve çalışmamız kalmamıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partimiz ilkeleri doğrultusunda ilerlemeye yaşamaya devam edecektir. Biz 100 yıllık köklü gücümüzü atamızdan ve halkımızdan alıyoruz." şeklinde bir açıklama yaptı.
 

Editör: Gökçe Davran