Gerze Belediye Başkan Yardımcısı Maaşına Yüzde 94,5 Zam Gerze Belediye Başkan Yardımcısı Maaşına Yüzde 94,5 Zam

CHP Gerze Belediye Başkanı adayı Osman Belovacıklı, Gerze'nin önemli bir sorunu olan trafik sıkışıklığını hafifletmek amacıyla Köşk Caddesi Projesi'ni kamuoyuna duyurdu.

Belovacıklı, Köşk Caddesi'nde meydana gelen trafik sorununu çözmeyi ve ilçeye yakışır bir caddeye dönüştürmeyi hedeflediklerini açıkladı. Yanlış projelendirme sonucu kangren haline gelen Köşk Caddesi için genişletme ve modernizasyon çalışmalarının planlandığını belirten Belovacıklı; "Yanlış projelendirme sonucu kangren halin gelen Köşk Caddesi için genişletme ve modernleştirme çalışması yaparak, trafik sorununu ortadan kaldıracak ve ilçemize yakışır hale getireceğiz." dedi.

Proje kapsamında, trafik akışını düzenlemek ve sürücülerin yaşadığı sıkıntıları azaltmak için altyapı iyileştirmeleri yapılacak. Ayrıca, cadde üzerinde estetik düzenlemeler ve çevre iyileştirmeleri de gerçekleştirilecek.

Belovacıklı, projeyle ilgili detaylı bilgileri ilçe sakinleriyle paylaşarak onların görüş ve önerilerini de dikkate alacaklarını vurguladı. Halkın katılımıyla şekillenecek olan proje, Gerze'nin geleceği için önemli bir adım olacak.

49434928-50ec-4707-8aa4-27866d8dec9d

Editör: Gökçe Davran