Yüksek; "Memleketimiz için elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz" Yüksek; "Memleketimiz için elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz"

CHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı, Skate Park Projesi'ni tanıttı. "Gerze'yi gençler için daha yaşanabilir kılacağız" dedi.

Önseçim sonrası meydanlara inen ve genç, yaşlı demeden herkesden proje ve hizmetler konusunda fikir alan Belovacıklı, gençlerin isteklerine kulak tıkamadı. Her gün birçok gençle konuşan ve sorunlarını dinleyen Belovacıklı, gençlerin bilgisayar başına hapsolmadan arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirip aynı zamanda spor da yapabileceği skate park projesini müjdeledi.

Gençlerden aldığı geri dönüşler doğrultusunda, onlar için birçok proje hazırladıklarının altını çizen Belovacıklı, "ilk olarak skate park projemiz ile gençlerin isteklerine cevap vereceğiz. Birçok gencimiz böyle bir parkın Gerze'ye kazandırılması konusunda öneride bulundu. Biz de ilçemizin geleceği ve teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız mutluluğu için projelerimize öncelik vermeye başladık. Çocuklarımız, Gerzeli gençlerimiz burada çeşitli spor faaliyetlerinde bulunabilecek. Kaykay, paten ve bisiklet parkurlarıyla destekleyeceğimiz bu projemizi merkezi bir yere konumlandırarak Gerzeli gençlerimiz için sportif faaliyetlerin desteklenmesini sağlayacağız" dedi.

d

Editör: Gökçe Davran