CHP Gerze İlçe Başkan Adayı Nihal Gündoğdu Saatci yönetim kurulu adaylarını açıkladı. “Demokratik bir yönetim anlayışıyla göreve talibiz” dedi.

Yarın yapılacak CHP Gerze İlçe Başkanlığı Olağan Kurultayı’nda ilçe başkanlığı için yarışacak olan Av. Nihal Gündoğdu Saatci, yeşil liste ile seçimlere katılacak yönetim kurulu adayları listesini açıkladı. 12 kişiden oluşan liste, ilçe başkan adayı gibi genç ve dinamik isimlerden oluşuyor.

Gündoğdu Saatci yaptığı açıklamada, “ben ve yönetim kurulunda yer alacak değerli arkadaşlarım; katılımcı, hesap verebilir, şeffaf, kapsayıcı ve istişare kültürüne önem veren demokratik bir yönetim anlayışıyla göreve talibiz” ifadelerini kullandı. Cumhuriyet Halk Partili olmanın gururunu derinden hissettiklerini söyleyen İlçe Başkan Adayı, “partimizin birliği, bütünlüğü, etkililiği ve etkinliği için sorumluluk aldığımızı sizlerle paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Seçim sürecinde medeni haklarını kullanarak aday olan diğer ilçe başkanı ve yönetim kurulu adaylarını tebrik eden ve kendilerine başarılar dileyen Nihal Gündoğdu Saatci, “umutların yeniden YEŞERMESİ için değerli delegelerimizi Yeşil Liste'yi desteklemeye davet ediyor, Yönetim Kurulumuzda yer alacak isimleri kamuoyuna saygılarımızla arz ediyoruz” dedi.

YEŞİL LİSTE YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1- Nihal GÜNDOĞDU SAATCİ- İlçe Başkanı Adayı

2- Ali Kadir ÖV

3- Barış BAŞAR

4- Can TAZEBAŞ

5- Cengizhan KAPTAN

6- Elif ÇOR

7- Esra TERKAN

8- İbrahim AKGÜL

9- İsmail YOLDAŞ

10- Musa TOPÇU

11- Selçuk YÜKSEL

12- Tuğba TINAZTEPE

13- Turgut KÜÇÜKÖZDEMİR