CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak ve Gerze Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Ziyaretlere Kadın Kolları Başkanı Fatma Kabaş, ilçe yönetimi üyelerinren Alper Arslan, Serdar Dinçer ve Bahattin Köse  de katılım sağladı.

F454AB42-4A1A-41AB-BB6F-BCA9A787C5A7

Önce Gerze Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Topçu, ardından Gerze Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemal Altunel, sonrasında Gerze Ziraat Odası Başkanı Ahmet Tiryaki'yi ziyaret ederek ederek karşılıklı olarak yerel seçimler ve Gerze gündemi ile ilgili güncel konu ve sorunlarla ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Sazak, "yerel seçimler öncesi halkımızla, esnafımızla ve sivil toplum kuruluşları ile sık sık biraya geleceğiz. Onların istek ve sorunlarını dinleyip  projelerimizi onların istekleri doğrultusunda şekillendirmek için çalışacağız" dedi.

CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi

94F90741-5BEE-463D-B723-79F80228B350