İYİ Parti Sinop Milletvekili Adayı Yılmaz Şanlan, Yerel Yönetimler Batı Karadeniz (10. Bölge) Koordinatörü olarak görevlendirildi. Şanlan’a Sinop, Kastamonu, Bartın, Zonguldak ve Karabük illeri için koordinasyon görevi verildi.

Şanlan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İYİ Parti, 31 Mart 2024 seçimlerine damga vuracaktır. Memleketin tüm il, ilçe ve beldelerinde çıkaracağımız adaylarla partimizi Türkiye siyasetinin baş aktörü yapmak için çalışmalarımıza başlamış ve bunu gerçekleştirecek aday adaylarını değerlendirmek için Yerel Yönetimler Başkanlığımız yeni bir yapılanmaya gitmiştir.

İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Snayın Burak Akburak’ın önerisi, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in olurlarıyla Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge (10. Bölge) Koordinatörü olarak görevlendirildim.

Başta ilimiz ve ilçelerimiz olmak üzere, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerimiz ve ilçelerimizde yerel seçim sürecinin en iyi şekilde geçmesi, belediye başkan adaylarımızın, belediye meclis üyelerimizin ve il genel meclisi üyelerimizin tespiti ve partimizin bölgede başarısı için bölgedeki teşkilatlarımız ile birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştireceğiz. Mensubiyetinden şeref duyduğumuz büyük Türk milletine, kadim Türk devletine ve yaşadığımız şehre siyaseten hizmet etme arzusundan ve mücadelesinden bir milim sapmadan mücadele etmeye devam edeceğiz. ‘26 Ağustos ruhuyla rotamız net pusulamız millet.’ Rabbim bizi mahcup etmesin... Başaracağız.”

WhatsApp Image 2023-08-14 at 12.23.34