Yüksek; "Memleketimiz için elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz" Yüksek; "Memleketimiz için elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz"

CHP Gerze Belediye Başkanı Aday Adayı Osman Belovacıklı, 23 Aralık’ta (yarın) yapılacak önseçimde üyelerden destek beklediğini belirtti. Sosyal medya hesabından bir video yayımlayarak geçmişte başarmış olduğu projeleri açıkladı.

İki dönem Gerze Belediye Başkanlığı görevini yürüten Osman Belovacıklı, yarın yapılacak önseçimde üyelerden destek beklediğini söyledi. Belovacıklı açıklamasında, “ben bu topraklarda doğdum, büyüdüm.  Gerze'nin evladıyım. Gerze'ye olan sevdamın sonucu olarak örgütümüz ve halkımızın desteğiyle iki dönem, 2009-2019 yılları arasında sizlerin desteğiyle belediye başkanlığı yaptım. Birlikte birçok proje hayata geçirdik ama bitmedi. Temelini attığımız yarım kalan çok projemiz var. Hep birlikte çok daha güzel başarılara imza atmak için yeniden partimden aday adayıyım. Adaylığımın kesinleşmesi için desteklerinizi bekliyorum. Bir an önce çalışmalara başlayıp Gerze'yi yeniden kazanmak için geliyorum. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diyerek sizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.