Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Adem Gökmen, mahalle sakinleriyle daha yakın ilişki kurmak ve mahallenin sorunlarını ele almak amacıyla Gerze Kebap Dünyası'nda bir yemek organize etti. Gökmen, düzenlediği yemekli toplantı ile mahalleliyle bir araya geldi.

Toplantıda konuşan muhtar adayı Gökmen, projelerinin temelinde samimiyet, iletişim ve çözüm odaklı yaklaşımın olduğunu vurguladı. Gökmen, "Bizim projemizde tatlı dil, güler yüz var. Gönüllere girmek var. Projemiz doğruları konuşup, muhtar olduğumda bitirmemiz gereken işleri ivedilikle bitirmek. Sizlerin sorunları benim önceliğim olacak. Mahallemizde gerçekten hizmete ihtiyaç var. Bu hizmeti de bizim yapacağımıza inandığım için bu yola çıktım. Hiçbir zaman hiçbir arkadaşımı ve mahalle sakinimi mağdur etmeyeceğim. Bütün imkanlarımı mahalleme harcamak için elimden geleni yapacağım ve var gücümle çalışacağım" şeklinde konuştu.

Mahallemizde gerçekten hizmete ihtiyaç var. Bu hizmeti de bizim yapacağımıza inandığım için bu yola çıktım. Hiçbir zaman hiçbir arkadaşımı ve mahalle sakinimi mağdur etmeyeceğim. Bütün imkanlarımı mahalleme harcamak için elimden geleni yapacağım ve var gücümle çalışacağım.” dedi

CHP'den Seçim Öncesi Görkemli Miting CHP'den Seçim Öncesi Görkemli Miting

 Adaylığını mahallelerinin refahı ve gelişimi için ortaya koyduğunu ifade eden Gökmen'in taahhütleri arasında, alt yapı çalışmaları, yol yenileme, çevre düzenlemeleri, gençlerin desteklenmesi, yaşlıların sosyal ihtiyaçlarının karşılanması, çevre bilinci ve geri dönüşüm çalışmalarının teşvik edilmesi gibi önemli maddeler yer aldı.

Gökmen, mahalle sakinlerinin daha güvenli hissetmesi için güvenlik önlemlerini arttıracağını ve düzenli toplantılar düzenleyerek sakinlerin seslerini duyuracağını son olarak, Atatürk Mahallesi'nin daha yaşanabilir ve daha güzel bir yer haline gelmesi için birlikte çalışacaklarını ve desteklerini beklediğini ifade etti.

S S S S S

33116212 6264 4E15 9A4A B50Aea555331