MHP Sinop İl Başkanı Hikmet Çınar, 12 Mayıs Cuma günü saat 20:00'de Sinop Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek "Hayırlı Olsun - Sinop Buluşması"na tüm Sinopluları davet etti. Çınar, yayımladığı videoda "biz inandık, siz de gelin ve bize inanın" dedi.

Çınar şu şekilde konuştu: "Seçim kampanyası sürecinde tüm partilerin Sinopumuza yakışır bir şekilde sağduyu göstererek çalışma yaptıkları için teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisi olarak "Hayırlı Olsun - Sinop Buluşması"nda sizleri de aramızda görmek ister, projelerimizi sizlere sunmak isteriz. 12 Mayıs Cuma günü saat 20:00'de Sinop Kültür Merkezi'nde gerçekleştireceğimiz organizasyonda konvoy ya da davul zurna gibi gösteriler olmayacaktır.

Ülkemizi derinden etkileyen deprem sonrası gerçekleşen seçim çalışmalarımızda, yaralarımızı sarar sara sizlerin gönüllerine tek tek dokunmayı tercih ettik. Çevre ve ses kirliliğine özen gösterdik. 'Yeter artık, değişim zamanı' dediğiniz her konuda sizin sesiniz ve tek çözüm yeriniz olmak için milletvekili adaylarımızla sizlerle buluşma heyecanındayız. Zafer inananlarındır, biz inandık! 12 Mayıs saat 20:00'de siz de gelin, inanın."