Memleket Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hasan Çorum gazetemizi ziyaret etti. Sinop'ta her bireye ulaşmaya çalıştıklarının altını çizen Çorum'a Memleket Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Sercan Çevik ve partililer eşlik etti.

Gazetemizi ziyareti esnasında konuşan Çorum, "bir buçuk aylık bir süreçte dört tane ilçe binası açtık. Bu yüzden Gerze'ye gelmekte biraz geç kaldık. Hiçbir köyü, hiçbir ilçemizi es geçmemeye çalışıyoruz. Her yere girmeye çalışıyoruz. Hasan Çorum kimdir? İstanbul'dan mı gelmiştir, Ankara'dan mı gelmiştir? Yoksa Sinop'un insanı mıdır? Bu uzaktan aday algısını kırmak istiyoruz. Ben Sinop'un Osmaniye Mahallesi'nde doğup, büyüyüp, hala orada yaşayan birisiyim. Sinop'ta esnaflık yapmaktayım.

Her kişiye, her bireye ulaşmaya çalışıyoruz. Diğer partiler gibi kendi partimizden insanların kapısını çalıp 'merhaba' demiyoruz. Zıt görüşlerden de fikir alıyoruz. Algı operasyonlarını kırmak için uğraşıyoruz. Başka görüşlerden insanlara saygı göstererek onlardan fikir almak her zaman kazandırıyor" dedi.

Bizler de Gerze Postası olarak Hasan Çorum'a milletvekilliği adaylığı sürecinde başarılar dileriz.