AK Parti Gerze Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yüksek, İstanbul'da faaliyet gösteren Gerze ve Dikmen Dernekleriyle bir araya geldi. Toplantıda Gerze ve Dikmenlilere hitap eden Başkan Adayı Yüksek, hemşehrilerinden destek talebinde bulundu.

Osman Belovacıklı Yeniden Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı Yeniden Gerze Belediye Başkanı

DİKDEF (Dikmen Dernekleri Federasyonu) Başkanı Alaattin Karaarslan, toplantıda yaptığı konuşmada Hüseyin Yüksek'in Dikmen'de takdire şayan çalışmalar yaptığını ve her zaman desteklerinin yanında olduklarını belirtti.

Karaarslan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Bu akşam bir araya gelmemize vesile olan Hüseyin Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ben başkan demek istiyorum çünkü kendisinin canla başla çalışacağını herkesin bilmesini istiyorum. Bizler Dikmen Dernekleri Federasyonu olarak birliğimizi, beraberliğimizi sağlamış bulunuyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz daim olsun diyoruz. Hüseyin başkan henüz aday ama biz başkan demek istiyoruz, daha önce Hüseyin Başkanımız Dikmen’de başkanlığımızı yaptı, çalışmalarını çok iyi biliyoruz. Takdire şayan çalışmaları oldu. Şimdi belediye başkan adaylığında da kendisine üstün başarılar diliyoruz."