‘’Okursan Yazarsın, Yazar’san İz Bırakırsın’’ isimli proje kapsamında yazdıkları ‘’Maydanozgiller’’ isimli kitapla, Atatürk Ortaokulu’nun yazar öğrencileri iz bırakmaya devam ediyor.

Öğrenciler yazdıkları kitabı Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy’a tanıtırlarken, öğretmenleri tarafından yapılan açıklamada, “Gerze Atatürk Ortaokulu olarak 11 yıldır azimle ve başarıyla devam ettirdiğimiz "Okursan Yazarsın, Yazar'san İz Bırakırsın" okuma, yazma alışkanlığını geliştirme projesi kapsamında çocuklarımızın yazdığı on birinci kitabımızı Belediye Başkanımız Sayın Cevat Şensoy’a takdim ettik. Keyifli ve misafirperver yaklaşımıyla bizlere gönülden destek veren Belediye Başkanımız yeni nesil kitabımızın her yönüyle çok kaliteli olduğunu ve öğrencilerin bu yaşta ortaya koyduğu eserin çok kıymetli olduğunu belirtti. Kendisine samimi desteğinden dolayı minnettarız” dediler.

Çocuklar ziyaretlerinin sonunda ise eserlerini imzalayarak Şensoy’a takdim etti. Şensoy ise gelenek haline gelen bu güzel proje için öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederek, onları tebrik etti.

PSX_20230606_182506