Gerze MYO'da İlk Mezuniyet Coşkusu Gerze MYO'da İlk Mezuniyet Coşkusu

Gerze Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen ve 15 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan yaz kursları, öğrencilere hem eğitim hem de spor ve sosyal sorumluluk alanlarında dersler sunuyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Gerze Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Gökmen, yaz kurslarının ücretsiz olduğunu vurguladı.

Gökmen, "Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak eğitim yılında yoğun bir tempo geçiren arkadaşlarımızı bir nebze olsun sosyalleştirebilmek için bu yaz döneminde de spor, eğitim ve kültürel alanda bir faaliyet planı çıkardık. Amacımız, Türk gençlerini her alanda sosyalleştirmektir" dedi.

Yaz kursları kapsamında, öğrencilere Kuran-ı Kerim ve Türk İslam Tarihi dersleri verilecek. Ayrıca, çeşitli sosyal etkinliklerle eğlenceli bir yaz geçirecek olan çocuklar, doğayla iç içe olacaklar. Spor faaliyetleri ile de keyifli anlar yaşayacaklar.

Ön kayıtların başladığını belirten Gökmen, "15 Temmuz itibariyle spor ve sosyal faaliyet programına geçeceğiz. Bu kurslar tamamen ücretsiz olup kurslar ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız 0553 657 57 66 numaralı telefondan bizlerle iletişim kurabilirler" şeklinde konuştu.

Yoo

Editör: Gökçe Davran