Özel Gerze Taha Akademi Anaokulu, ilk mezunlarını vermenin gururunu yaşadı.

Okul Müdürü Vedat Eren ve Kurucu Müdür Sibel Savaş önderliğinde, öğretmenler Cansu Akgün ve Dilara Efe'nin de katkılarıyla düzenlenen yılsonu gösterileri, Gerze Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezi'nde büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Minik öğrenciler, renkli ve eğlenceli performanslarıyla izleyenleri hem güldürdü hem de onları izlemeye gelen ailelerine duygu dolu anlar yaşattı.

Ttttttttt-1Thaak
Gösteriye yoğun ilgi gösteren veliler, salonu doldurdu. Minikler, sahneye çıktıkları andan itibaren hazırlandıkları gösterileri sunarak izleyicilere keyifli anlar yaşattılar. Çeşitli danslar, şarkılar ve tiyatro gösterileri sergileyen çocuklar, sahnede sergiledikleri özgüven ve yetenekleriyle büyük alkış topladı.

Gösterinin ardından, okulun öğretmenleri ve yöneticileri, veliler tarafından çiçek ve hediyelerle onurlandırıldı, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceylan, LGS'ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceylan, LGS'ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

TtttttThhhhaaaaaTtahThhh-1Thhhhh

Ttthhh

Editör: Gökçe Davran