Sinop İl Genel Meclisi Aday Adayı Sebahattin Belovacıklı'nın adaylıktan çekildiği yönündeki haberlerin gerçekleri yansıtmadığı üzerine CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak bir basın açıklaması yaptı.

CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi

Cumhuriyet halk partisi Gerze ilçe Başkanlığına İl genel meclis üyesi aday adayı başvurusu yapmış olan sayın Sebahattin Belovacıklı ilçe başkanlığımıza gelerek ilçe başkanı Birol SAZAK'a aday adaylığından çekildiği yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirterek, "aday adaylık sürecim  devam etmektedir.  bu asılsız haberler üzerine partimizin  kazanması adına daha çok çalışacağım" dedi.


Chp gerze ilçe başkanı Birol SAZAK  yaptığı açıklamada ise; İl genel meclis üyesi aday adayımızın çekildiği söylentileri asılsızdır.  Kendisi bu konu hakkındaki duyumlarını gelerek  bize anlattı. Maalesef kötü niyetli kişiler tarafından bu tür haberler çıkarılıyor. Biz bu yerel seçimlerde çok güçlü adaylarla güçlü bir şekilde halkımızın karşısına hizmet etmek için çıkıyoruz. Hem  belediye Başkanı aday adaylarımız,  hem meclis üyesi aday adaylarımız birlik içinde çalışan destek olan değerli kişiler. Kamuoyunun değerli Gerze halkımızın istekleri de değerlerdirmeleri de bu yöndedir.