Gerze Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Eryılmaz, Gerze Yerel Yönetimine Dair Temmuz ayı toplantısına bütün Gerzeli vatandaşları davet etti. Toplantı 30 Temmuz Pazar günü saat 18:00'de başlayacak.

Eryılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "merhaba değerli Gerzeli hemşerilerimiz; Gerze Yerel Yönetimine Dair toplantılarımızın Temmuz ayına ilişkin olanını, 30 Temmuz Pazar günü Saat: 18:00- 20:00 arasında, yine Bodrum Cafe Düğün Salonunda gerçekleştireceğiz.

Gerzemizi hayati derecede ilgilendiren bu ayki konumuz ise "Gerze'mizin Geleceğinde Yerel Kalkınma Açısından Küçük Tarım İşletmeleri, Kooperatifler ve Belediye İlişkisi" olarak belirlenmiştir. Gerze'mizin iş-aş sorununa çözüm olarak '' Yerel Kalkınma '' kavramlarını tartışacağız. Gerze'mizin geleceğinde önemli bir yer tutmasını kurgularken, Gerze Belediyesinin olası rolünü ve liderliğini de konuşacağız.

Toplantımıza tüm Gerzeli hemşerilerimizi bekleriz.

Gerze'mizin geleceğini şekillendirecek bu konu üzerine, söylecek, eleştirecek veya katkı sunacak sözü olanı, bilgi sahibi olmak isteyen herkesi bekleriz. WhatsApp grubumuza üye olan olmayan herkes davetlidir. Yine güzel bir toplantı bizi bekliyor olacak. Gelin, kim olursanız olun gelin. Saygılarımızla."