Gerze Yöresel Ürünler Kadın Girişimci Kooperatifi, ürünlerinde artık Gerze ve Cittaslow markasını kullanabilecek. Karar belediye meclisinde oy birliğiyle kabul edildi.

İlçemizin ürünlerini şehir dışında pazarlayarak, ilçe tanıtımına katkı sunan S.S. Gerze Yöresel Ürünler Kadın Girişimci Kooperatifi, artık ürünlerini Gerze ve Cittaslow logolarıyla pazarlayabilecek. Kadınların el emeği ürünleri Gerze’nin adıyla Dünya’ya açılacak.

El emeği ile üretilen yöresel lezzetler, ahşap oyuncaklar, ahşap gemiler, örgüler, seramik ürünler ve yöresel çeşitli ürünlerin bulunduğu, yüzde 100 doğal içeriğe sahip ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan imece usulü üretim esas alınarak birlik ve beraberlik kapsamında üretildiği ürünlerin satışını ilçemizden tüm Türkiye ve yurtdışına ulaştıran Gerze Yöresel Ürünler Kadın Girişimci Kooperatifi, Gerze’nin tanıtımında büyük bir misyon üstleniyor.

www.gerzeyoreselurunler.com üzerinden yüzlerce ürünü Dünya’nın her yerine ulaştıran kadın kooperatifi, Gerze Belediye Meclisi’nin onayıyla artık ürünlerinde Gerze Belediyesi’nin logosunu ve Gerze’nin de dahil olduğu uluslararası kuruluş olan Cittaslow logosunu ürünlerinin üzerinde kullanarak pazarlamasını yapacak.

gerze57-ev-baklavasi-57-katli2-1banner-citir-lezzet-peksimet909090-1Gerze-Yöresel-Ürünler-–-S-S-Gerze-Yöresel-Ürünler-Kadın-Girişimi-Üretim-ve-İşletme-Kooperatifi87WEGerze-Yöresel-Ürünler-–-S-S-Gerze-Yöresel-Ürünler-Kadın-Girişimi-Üretim-ve-İşletme-Kooperatifi (1)