31 Mart' ta gerçekleşecek olan yerel seçim listelerinin 20 Şubat Salı günü saat 17.00' a kadar sunulması gerektiği açıklanmıştı.

Bu kapsamda MHP Gerze İlçe Başkanlığı tarafından MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammed Şentürk, MHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Mustafa Öz, il genel meclis üyesi adayı Murat Gün ve belediye meclis üyeleri adaylarının adaylık dosyalarını Gerze İlçe Seçim Kuruluna teslim ettiğini açıkladı.

“Gerze’ nin MHP’ si var” diyerek yola çıktıklarını belirten ve ilçe başkanlığında yapılan basın açıklamasında adaylarını tanıtan MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammet Şentürk, yaptığı açıklamada, “Çok değerli Gerze halkı, aziz dava arkadaşlarım, değerli başkan adayım, değerli il genel meclisi üyesi adayım, değerli belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarım. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimi öncesi sizlerle bir araya gelmekten oldukça bahtiyarım. Yerel seçimlere doğru yaklaşan bu süreçte bugün ki toplantımız çok anlamlıdır” diye konuştu.

Yyyy-1

Gerze'nin MHP'Sİ VAR

Muhammed Şentürk’ ten sonra konuşan MHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Mustafa Öz ise tamamen Gerze odaklı projeler ortaya koyacaklarının altını çizerek “Gerze’ nin önündeki 5 yıl içerisinde yönetim anlayışını daha ileriye taşıyacak kentimizin ekonomik ve sosyo kültürel anlamda her zaman daha ileri gideceğine yürekten inanmaktayım. Bu süreçte desteklerinize ve oylarınıza talibim. Biz seçimi kazanacağız, Gerze’ nin MHP’ si var diyerek çıktığımız bu yolda, partili, partisiz insanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesinden ödün vermeden tamamen insan ve Gerze odaklı, geleceğe dönük, hazırladığımız projelerle kentimizin aslına uygun kültürel ve geleneklerine sadık olmak kaidesiyle yola çıkmış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.  

Son olarak söz alan MHP İl Genel Meclisi Üyesi adayı Murat Gün ise yaptığı konuşmada: “Ayrılıkta azap birlikte rahmet vardır. Birlikte yürümek daha zahmet, az zahmetle verilen mücadelenin mükâfatı da hürriyet, hürriyetin de insanoğluna verilmiş en büyük nimet olduğunu düşünüyorum. Bizim savunduğumuz ne büyük tezde budur. Biz bu şekilde yola çıkıyoruz, Gerze için ayırmadan, ayrıştırmadan, gece, gündüz canla başla mücadelemizi vereceğiz. Biz bu halka hizmet edeceğiz. Hiç birinizi beklemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya bırakmayacağız” dedi.  

MHP GERZE BELEDİYE BAŞKANI ADAYI

Mustafa Öz

MHP GERZE İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI

Murat Gün

Ceyhun Yıldız

Hasan Gözütok

MHP GERZE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Mehmet Emin Öztürk

Okan Yuvacı

Furkan Yasin Alaçamlı

Murat Erkan

Mustafa Demir

Oktay Kahveci

Ayhan Sarısoy

Cemil Çelik

Hamide Şentürk

Aykut Gökmen

Ümit Aracı

İbrahim Abalı

Süleyman Sakarya

YEDEK ADAYLAR

Halil Mızrak

Seyhan Baş

KONTENJAN

Hasan Yaman

Mehmet Kaya

Ggg-2