CHP Gerze İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı'nın yanında seçimlere katılacak belediye meclis üyesi adaylarını ve Sinop İl Genel Meclisi Üyesi adaylarını açıkladı. Listenin sürprizi ise Dikmen'in sevilen isimlerinden Dikmen Eski Belediye Başkanı Saim İstanbullu'nun kontenjan adayı olarak listede yer alması oldu.

17 Ocak'ta yapılan il genel meclisi üyesi adayları ve belediye meclisi üyesi adaylarının belirlendiğini önseçimde, adaylar demokratik oylarla listelerde yer alırken, il genel meclis üyesi adayları Mustafa Baş ve Sebahattin Belovacıklı oldu. Kadın Kolları Başkanı Fatma Kabaş ise üçüncü sıradan ismini adaylar arasına yazdırdı.

Gerze Belediye Meclis Üyeleri Tam Listesi Gerze Belediye Meclis Üyeleri Tam Listesi

CHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı'nın kontenjan adayları Saim İstanbullu ve Şengül Şahin olurken, belediye meclis üyesi adayları ise sırasıyla Sündüs Yuvacı, Elif Öztürk, Okan Özcan, H. Celal Büyükkalfa, Mesut Kutlu, Ahmet Aydın, Selçuk Yüksel, Sedat Aktaş, Leman Tuna Karasoy, Tuğba Tınaztepe, Alaattin Gürsoy, Aynur Şahin Denizci, Barış Başar, Yaşar Kahveci oldu.

23a7c4ba-73ca-4ecb-80c8-fe9df9e0e2c3