31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’ne sayılı günler kala, kadınlarla, çocuklarla ayrı ayrı buluşan Yüksek, gençlerle de bir araya geldi. Araç konvoyuyla girdikleri buluşmadan, garaj mevkisinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'ne kadar yürüyerek geceyi sonlandıran gençlere Yüksek de eşlik etti.

Belovacıklı'dan Teşekkür Mesajı Belovacıklı'dan Teşekkür Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 81 ildeki gençlere video konferans yoluyla bağlanmasıyla başlayan ve Sinop'u temsilen AK Parti Gerze İlçe Teşkilatı mensubu gençler ve Yüksek'e destek veren genç seçmenler canlı olarak Erdoğan'ı dinlediler. Erdoğan'ın konuşmasının ardından, söz alan AK Parti Adayı Yüksek, gençlere verdiği önem ve gençlerin sorunlarına değindi. Seçimleri kazandıkları takdirde, gençlerin iş amacıyla büyük şehirlere gitmek yerine memleketlerine katma değer katması için çalışacaklarını vurgulayan Yüksek, kendi gençliği hakkında da bilgi verdi. Yüksek'in sözü sık sık gençlerin tezahüratları ile kesilirken, AK Parti Adayı Gerzeli gençleri kendi evladından ayırmadığını, her Gerzeli genci kendi evladı gibi gördüğünü ve Gerzeli gençlere bir gelecek hazırlarken kendi çocuğuna verdiği önemi ilçemizdeki gençlere de vereceğini sözlerine ekledi.

Gençlik buluşmasının ardından, Gerze'nin gençleri toplu bir halde Beyaz Otel'den garaj mevkisindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'ne kadar pankartlarla yürüyüş yaptılar.

5-6

33

1-20

2-15