Yaşam Yapı Emlak İnşaat Danışmanlık Ltd. Şti. 2023-2024 sezonunda Sinop 1. Amatör Ligi’nde mücadele edecek Gerze Gücü Spor’un forma sponsoru oldu.

Gerze takımlarının yerel firmalar tarafından desteklenerek başarılarına ortak olunması konusunda Yaşam Yapı İşletmecisi Murat Üstün elini taşın altına koydu. Gerze’nin en genç spor kulüplerinden olan Gerze Gücü Spor’a forma sponsoru olan Üstün, “Gerze’nin her alanda güçlenmesi ve büyümesi için elimizden geldiğince destek olmaya devam ediyoruz. Fatih Ergün kardeşimizin de Gerze’yi spor alanında üst noktalara taşıyacağına inancım tam olduğundan Gerze Gücü Spor’a destek olduk. Umarım Gerze Gücü’nün elde edeceği büyük başarılara bir katkımız olur” dedi.

Gerze Gücü Spor Kulübü Başkanı Fatih Ergün ise, “Yaşam Yapı İşletmecisi Murat Üstün’e Gerze Gücü Spor’a, Gerze’nin gençlerine verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. İlçemizin sportif faaliyetlerine, Gerzeli işletmeciler ve esnaflar tarafından destek verilmesi, bu alanda başarı sağlanması için bir anahtar niteliğinde. Ben, Murat Bey başta olmak üzere Gerze Gücü Spor’a maddi ve manevi olarak destek veren, bizim başarılı olmamızı ve Gerze’nin adının sportif başarılarla duyulmasını isteyen herkese şükranlarımı sunarım” dedi.

WhatsApp Image 2023-07-26 at 12.07.45