Osman Belovacıklı Yeniden Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı Yeniden Gerze Belediye Başkanı

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bu çerçevede, CHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı'nın liderliğinde parti, yüzlerce üye ve halkla birlikte coşkulu bir şekilde sahaya indi.

Oooo

CHP Gerze Belediye Başkanı Adayı Osman Belovacıklı liderliğinde yapılan halk yürüyüşüne, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop İl Başkanı Aykut Cem Çetinkaya ve CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak da katıldı.

Belovacıklı'nın seçim hazırlıkları kapsamında, parti teşkilatları, üyeleri ve destekçileri, seçmenlerle doğrudan temas kurarak projelerini anlatmak amacıyla yoğun bir şekilde sahada aktif rol aldı. Mahallelerde, sokaklarda ve pazar yerlerinde gerçekleştirilen etkinliklerle, seçmenlerin talepleri ve beklentileri dinlenirken, CHP'nin vaat ettiği değişim ve iyileşme projeleri de aktarıldı.

CHP'nin seçim kampanyası, halkın karşısına coşkulu bir şekilde çıkarak, yerel yönetimlerdeki potansiyel değişimi ve ilerlemeyi vurguluyor. Belovacıklı ve ekibi, Gerze'nin geleceği için sundukları projelerle halkın desteğini kazanmayı hedefliyor.

2-14

1-18