Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel ortaokul ve lise öğrencileri arasında gerçekleştirilen "Milli Şuur ve Uyanış" Bilgi Yarışması’nda finale kalan öğrenciler için hazırlattığı katılım belgelerini törenle takdim etti.

İlçemizde Cumhuriyetimizin 100. yılına özel Sinop genelinde ortaokul 8. sınıflar arasında ve liselerin de 9-10-11 ve 12. sınıfları arasında düzenlenen ''Milli Şuur ve Uyanış'' Bilgi Yarışması’nda finale kalan 28 öğrenciye katılım belgeleri, Ceylan ve Şube Müdürü Recep Ekim tarafından yapılan küçük bir törenle verildi.

Ceylan ve Ekim, belge takdim törenine katılan öğrenciler ile bir müddet sohbet etti, öğrencileri tek tek tebrik ederek belgelerini takdim etti. Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek başarılarının devamını diledi.

Sazak, Öğrencilerle Tecrübe Ve Birikimlerini Paylaştı Sazak, Öğrencilerle Tecrübe Ve Birikimlerini Paylaştı

Ceylan, yarışmanın hazırlama aşamasında emekleri olan, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Berkay Akçay'a, soru hazırlama ekibine, yarışma sunucusu öğretmeni Yağmur Uçar'a, jüri üyeleri Gülşen Akkaya, Özgürhan Demirci, Bilal İldemir, Elif Bardakçı, Berrin Batman ve Fatih Küçük'e teşekkür etti.

01170523_5-101170520_4-101170424_5-1