MHP Sinop Milletvekili Adayı İsmail Büyükkayıkçı, Gerze’de bulunan Başsökü Köyü Derneği’nde vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya geldi.

Ziyaret esnasında dernekte bulunanlara insanlara konuşan Büyükkayıkçı, “hangi partiye gönül veriyorsanız saygı duyuyorum. Ama bu dönem siyasi parti seçimi değil, ülkenin bölünmez bütünlüğü konusunda taraf olma seçimidir. Biz taraf olduk. Eğer siz de taraf olursanız beraber yürüyelim. Bu kardeşiniz sizi mahçup etmeyecek. Özellikle muhtarlarımın alanda neler yaptıklarını, zor şartlarda neler yaptıklarını görüyorum. Allah nasip ederse 15 Mayıs’tan sonra beraber çalışacağız. Zaten rabbim istedikten sonra dünya bir yana olsa hiç kıymeti yok.

Bu kardeşinizin heyecanı var. Kardeşiniz söz verdi, bu dönem Sinopluya hizmet edecek. Özellikle son beş yılda hizmet etmeyenlere inat bu kardeşiniz hizmet edecek. Bir aydır sokaklardayım. Sıkmadığımız el, bakmadığımız göz kalmadı. 14 Mayıs’a kadar da lütfen bu kardeşinize yardım edin. Kardeşinize MHP’nin adayı olduğu için değil, sizin evladınız olduğu sahip çıkın” dedi.

Büyükkayıkçı’ya derneğe yaptığı ziyarette MHP Sinop İl Başkanı Hikmet Çınar, MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammet Şentürk ve Gerze İlçe Teşkilatı üyeleri eşlik etti.

IMG_8350_copyIMG_8349_copyIMG_8348_copyIMG_8339_copyIMG_8346_copy