Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, Gerze KYK Kız Öğrenci Yurdu’nu inceledi. Öğrencilerle sohbet eden Taşdemir, yemekler ve öğrencilerin memnuniyetiyle ilgili öğrencilerden bilgi aldı.

Taha Akademi'nin Miniklerinden Coşkulu Yılsonu Gösterisi Taha Akademi'nin Miniklerinden Coşkulu Yılsonu Gösterisi

Daha öncesinde Gerze Belediyesi’ne bağlı olarak Geruze Otel adıyla işletilen ve bu eğitim öğretim yılı itibariyle Sinop İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde KYK Kız Öğrenci Yurdu olarak faaliyet göstermeye başlayan yurda sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Gerze Meslek Yüksekokulu’ndaki söyleşi ve workshop etkinliği için Gerze’ye gelen Rektör Taşdemir, Gerze’ye geldiği esnada yurdu da ziyaret ederek yemekhanede bulunan öğrencilerle bir süre sohbet etti. Yemekler hakkında bilgi alan, öğrencilerin yurt, servis gibi konularda istek ve şikayetlerini dinleyen Taşdemir, yurdun manzarasını çok beğendiği söyledi. Gerze’yi olduğu gibi gören yurt hakkında öğrencilerle konuşan Taşdemir, daha sonra görevlilerle sohbet ederek günlük çıkan yemekler ve öğrencilerin ücretsiz yararlandıkları hizmetler hakkında bilgi aldı.

Taşdemir’in yurdu ziyareti esnasında Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Gerze Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Karaman ve Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürü Halil Demir de bulundu.

WhatsApp Image 2023-12-20 at 18.02.31WhatsApp Image 2023-12-20 at 18.02.31 (1)WhatsApp Image 2023-12-20 at 18.02.31 (3)