DSC_8606DSC_8608-1DSC_8609-1DSC_8604-1DSC_8606-1DSC_8602-119 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında Festival Alanı’nda Kız-Erkek Halat Çekme Müsabakaları düzenlendi. Kızlarda da erkeklerde de Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi öğrencileri birinciliği elde etti.

Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gerze Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi ve Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 19 Mayıs kutlamaları kapsamında halat çekme müsabakalarına katıldı. Kızlar ve erkekler kendi aralarında yarışırken, kızlarda Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi birinci, Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci oldu.

Erkeklerde ise Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi birinci, Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü oldu.

Birincilik kupasını takımları adına kızlarda Zeynep Aygün, erkeklerde ise evren Baş kaldırırken, madalya töreninde, ilk üçe giren sporculara madalyaları ve ödülleri Gerze Kaymakamı Tekin Dundar ve Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy tarafından tarafından verildi.

DSC_8623DSC_8624