Gündoğdu Emlak İnşaat Otomotiv ve Danışmanlık Gerze’de hizmet vermeye başladı. Gerze’nin sevilen esnaflarından Kadir Gündoğdu’nun oğlu Alper Gündoğdu tarafından Gerzemize kazandırılan işletme, inşaat, otomotiv ve danışmanlık alanlarında güvenilir bir hizmet sunmaya geliyor.

Gün geçmiyor ki ilçemizde yeni bir işyeri açılış haberini duyurmayalım. Bunlardan biri de görkemli bir açılış yapmak yerine, sessiz sedasız açılan ve ilçemizde emlak, inşaat, otomotiv ve danışmanlık sektörlerini bünyesinde barındıran ve mayıs ayından beri ilçemiz Hamidiye Mahallesi Atatürk Caddesi No: 10/G’de faaliyetini sürdürmekte olan, ilçemizde inşaat malzemeleri dalında yıllardır faaliyetini sürdüren saygın esnaflarından bir olan Kadir Gündoğdu’nun oğlu Alper Gündoğdu.

Gündoğdu Emlak son derece geniş bir sektörel yelpaze ile faaliyetini sürdürüyor

Ana sektör emlak danışmanlığının yanı sıra, nalburiye, yapı malzemesi, motorlu kara taşıtları alım satım sorumluluğu, arsa daire ve araç takasları, kat karşılığı arsa, anahtar teslim tadilat işlerini de bünyesinde barındıran Gündoğdu Emlak, ayrıca her türlü müteahhitlik hizmeti ile de ilçemiz halkına hizmet vermeye devam ediyor.

İşyeri sahibi Alper Gündoğdu amaçlarının, en kaliteli malzeme ve ürün ile teknolojideki son yenilikleri de takip ederek, en etkin, süratli ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile hemşehrilerini buluşturmak olduğunu ifade etti.

Gerze Postası olarak ilçemize ve kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.

WhatsApp Image 2023-08-29 at 14.08.06 (2)WhatsApp Image 2023-08-29 at 14.08.06 (1)