Gerzespor’un lokali yenilendi. Yenilenen konsepti Gerzespor, futbola gönül veren sporcu ve taraftarlarına kapısını açtı.

Kurdele kesiminin ardından Gerzespor Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk, kulübün eski futbolcusu ve hocası Mehmet Gür’e plaket verdi. Öztürk, “Mehmet hocamız açılışımızda bizleri yalnız bırakmadı. Açılış kurdelesini kesmek de ona nasip oldu. Gerzespor yönetimi ve şahsım adına kendisine teşekkür ederim” dedi.

Gerzespor yönetiminden yapılan basın bildirisinde, “1980’li yıllardan beri gerek yöneticilerine, gerek futbolcularına yuva olmuş lokalimizi daha iyi, daha güzel hale getirmek için çıktık yola. Öncelikle kulübümüze hizmet etmiş yöneticilerimize, futbolcularımıza şükranlarımızı sunar ve ebediyete uğurladığımız aile bireylerimizi de minnetle yad ederiz. Yenilenen yüzüyle lokalimizin açılışında maddi manevi yanımızda olan herkese Gerzespor Ailesi olarak teşekkürü borç biliriz” denildi.

Açılışa MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammet Şentürk, Gerze Eski Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Dikmen Eski Belediye Başkanı Hüseyin Yüksek, Dikmen Eski Belediye Başkanı Saim İstanbullu ve Gerze Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Derneği Başkanı Bülent Eryılmaz, kulüp futbolcuları, antrenörleri ve taraftarlar katıldı.

IMG_8429_copyIMG_8419_copyIMG_8425_copyIMG_8420