Bugün gerçekleştirilen keyifli bir açılış töreniyle Kaban Kafe kapılarını açtı ve ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Açılış törenine Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Gerze Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemal Altunel, MHP Gerze İlçe Başkanı Muhammed Şentürk, CHP Gerze Kadın Kolları Başkanı Fatma Kabaş, Sinop İş İnsanları Derneği Başkanı Yılmaz Öz ve işletme sahipleri katıldı. Birlikte gerçekleştirilen kurdele kesme töreniyle Kaban Kafe, müşterilerine kapılarını lezzetli ikramlarla açtı.

Sinop Valiliği'nden Gazetecilere Özel Kutlama Programı Sinop Valiliği'nden Gazetecilere Özel Kutlama Programı

Kkkk-2

Kaban Kafe'nin işletme sahipleri Okan Kaban ve Volkan Öcal, özel günlerde de müşterilerine hizmet vereceklerini belirttiler. Doğum günleri, nişanlar, sünnet düğünleri ve bekarlığa veda partileri gibi özel günler için özel menüler hazırladıklarını dile getiren işletme sahipleri, tüm Gerze halkını keyifli anlar yaşamak için Kaban Kafe'ye davet etti.
Okan Kaban ve Volkan Öcal, konuşmasında "Bugün itibariyle Kaban Kafetaryanın açılışını gerçekleştirdi. Keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir ortam yaratmak için çabaladık sonunda bugünde kafemizi açtık. Nişan, doğum günü gibi tüm özel günleriniz için de hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm Gerze halkımız davetlidir" ifadelerini kullandılar.

K4-2K2-2K3-2K67K6-2K5-2K0K12K11