Gerze'de Sakin Tiyatro ve Gerze Bilim Kültür Sanat ve Spor Derneği işbirliğiyle düzenlenen yaz okulu, bu yıl ikinci kez kapılarını açıyor. Sakin Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni ve Gerze Bilim Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Can Tazebaş, geçtiğimiz yıl büyük bir ilgiyle karşılanan yaz okulunun, bu yıl da çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunacağını belirtti.

Volkan Yaşar Berber'in "Kişisel Gelişim ve Motivasyon" İsimli Kitabı Yayımlandı Volkan Yaşar Berber'in "Kişisel Gelişim ve Motivasyon" İsimli Kitabı Yayımlandı

Geçen yıl büyük bir başarıyla düzenlenen yaz okulunun bu yıl da devam edeceğini belirten Tazebaş, çocukların resim, müzik, drama, akıl ve zekâ oyunları, ahşap boyama, jiujitsu (Uzak Doğu savunma sporu), masal, sinema ve Hacivat-Karagöz gibi çeşitli etkinliklerle dolu bir programa katılacaklarını söyledi.  Bu etkinliklerin, çocukların hem eğlenmelerini hem de yeni beceriler kazanmalarını sağlayacağını vurguladı. 1 Temmuz'da başlayacak olan etkinlik, sınırlı kontenjan nedeniyle katılmak isteyenlerin bir an önce kayıt yaptırmalarını gerektiriyor.

İletişim ve Kayıt Bilgileri

Katılmak isteyenler, 0532 464 3802 ve 0534 213 5872 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirler. Yaz okulu etkinlikleri Altan Erkekli Sahnesi, Hamidiye Mahallesi, Gençlik Caddesi No:19 adresinde gerçekleştirilecektir.

Tazebaş, tüm Gerzeli çocukları bu eğlenceli ve öğretici yaz okuluna davet ederek, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi ve katılım beklediklerini ifade etti.

Ct1Ct

Editör: Gökçe Davran