2014 yılından bu yana İngilizce proje okulu olan Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı kapsamında düzenlenen İngilizce tiyatro gösterisi ile büyük beğeni topladı.
Öğrencilerin İngilizce dil ve iletişim becerilerini geliştirmek, kendilerini sözlü olarak, mimikler ve vücut diliyle ifade etmelerini desteklemek amacıyla düzenlenen Gerze'de bir ilk olan bu etkinlikte, “Snow White” ve “Ali Baba and the 40 Thieves” adlı iki oyun sahnelendi. İngilizce öğretmenleri Emel Aydın ve Hacer Esra Öveyik’in önderliğinde hazırlanan öğrenciler, başarılı performansları ile büyük beğeni topladı.

Kap1

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen gösteriye, öğrenciler, öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerin sahne performansları ve İngilizce dil yetenekleri izleyicilerden tam not aldı. Veliler, çocuklarının sergilediği performansları büyük bir gurur ve heyecanla izledi.

İngilizce proje okulu olan Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu, 2014 yılından bu yana gerçekleştirdiği yenilikçi eğitim yöntemleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu tür etkinliklerle öğrencilerin dil becerilerini ve sosyal yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan okul, gelecekte de benzer projelerle öğrencilere destek olmaya devam edileceği belirtildi.

Kappppppppp

Kappp-1

Kapee

Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Finalistleri Ödüllerine Kavuştu Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Finalistleri Ödüllerine Kavuştu

Kap-3

44444

Editör: Gökçe Davran