Gençlik Haftası kapsamında Gerze Kapalı Spor Salonu'nda Kız-Erkek Bilek Güreşi Müsabakaları düzenlendi. Kızlarda Özlem Mutaf, erkeklerde Ahmet Efe Yalım düzenlenen turnuvada birinciliği elde etti.

Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gerze Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi öğrencileri Gençlik Haftası kapsamında bilek güreşi müsabakalarına katıldı. Kızlar ve erkekler kendi aralarında yarışırken, kızlarda Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Özlem Mutaf birinci, Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Akgün ikinci, Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Semanur Kunduz üçüncü oldu.

Erkeklerde ise Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ahmet Efe Yalım birinci, Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Behçet Akgün ikinci, Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi öğrencisi Eray Küçük üçüncü oldu.

Madalya töreninde, ilk üçe giren sporculara madalyaları ve ödülleri Gerze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İsmail Karaman ve Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Kadir Bakır tarafından verildi.

IMG_8822IMG_8824IMG_8807IMG_8810IMG_8817IMG_8793IMG_8803IMG_8791IMG_8786