Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Muharrem Aydemir'in katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreni, geleneklere uygun olarak Türk bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim öpülerek gerçekleşrildi.

Sinop Ülkü Ocakları İl Başkanı Muharrem Aydemir’in takdiriyle Gerze Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevine getirilen Aykut Gökmen, törende yaptığı konuşmada, ilçede gençlere örf ve ananeleri unutturmamak amacıyla çeşitli çalışmalar yürüteceklerini belirtti. Gökmen, “İlçemiz gençliğine örf ve ananelerimizi unutturmamak, bunun yanında yapacağımız çalışmalar neticesinde vatana millete faydalı bireyler yetiştirmek istiyoruz. Aynı zamanda ilçe halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde bu aldığımız bayrağı en iyi yerlere taşımaya çalışacağız. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizi utandırmasın. İlk günden bugüne kadar görev yapmış, ocağımız için çalışmış tüm ilçe başkanlarımıza teşekkür ederim. Görevimizi nefesimiz yettiğince yerine getireceğiz,” dedi.

CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlık Seçimi Yapıldı: Fatma Kabaş Yeniden Seçildi

Üo1

Editör: Gökçe Davran