Sinop Valiliği'nden Gazetecilere Özel Kutlama Programı Sinop Valiliği'nden Gazetecilere Özel Kutlama Programı

Gerze Muhallebicisi” eskimeyen lezzetler ile yeni konsept tatların bir arada olduğu yeni bir mekan olma özelliği taşıyor. “Gerze Muhallebicisi” klasik lezzetlerinin yanı sıra misafirlerinin beklentilerinin ilerisinde birçok ürün çeşidini sunmak amacıyla Uğur Mumcu Meydanı Numara 4 Gerze adresinde hizmete başladı. İşletme, bir asırdır var olan Türk mutfağının “muhallebici” anlayışını yöresinin ürünleri ile harmanlayarak şehre yeni bir konsept getirmeyi hedefliyor.

666

Menüde muhallebi ile başlayan tatlı yolculuk tavuk suyu çorbaya kadar uzanıyor. Arada şerbetli tatlılar, geleneksel şekerlemeler, yeni nesil pastalar, çikolata en kaliteli ve bol çeşitte yer alıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi dükkanın en öne çıkan lezzeti muhallebi. Osmanlı’dan bu yana Türk mutfağında tatlı kültürünün en önemli ürünlerinden biri olan muhallebinin çeşitlemelerini burada tatmak mümkün.

“Gerze Muhallebicisi”nin diğer iddialı olduğu tatlı çeşitlerinden biri de yaş pasta. Taze meyveler, kaliteli çikolata ve özel kreması ile tadından vaz geçilmeyecek pasta çeşitlemeleri sunuyor. En özel organizasyonlarınıza yakışır en muhteşem pastalar Gerze Muhallebicisi’nde itina ile tasarlanıyor.

Gerze Muhallebicisi’nde neler var?

Kaliteli malzeme, özel reçete ve işin ehli ustalarından yemek olarak; tavuk suyu çorba, pilav üzeri tavuk, salata çeşitleri, tuzlu tatlarda ise; katlama, poğaça, börek, sandviç taptaze seçenekleri ile müşterilerine sunuluyor. Mutlu hissettiren tatlı seçeneklerinde ise; muhallebi, yaş pasta, dondurma, çikolata ve şekerlemeler özenle hazırlanıyor.

En özel kutlamalarınız Gerze Muhallebisi’nden…

“Gerze Muhallebicisi”nde her türlü kutlama için mükemmel bir seçenek bulabilir ve sipariş edebilirsiniz. . İşletme zengin ürün yelpazesi ile doğum günleri, düğünler  ve yıl dönümlerinin yanı sıra özel anlarınızda size unutulmayacak tatlar sunma konusunda iddialı.

8888

4444

777

3-13

5-9

2-20

1-24

5-9