Gerze Kültür Sanat Eğitim ve Spor Derneği (GER-SES), ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla paketli makarna desteği sağlıyor. Kültür, sanat, eğitim ve spor alanlarında gençlerin gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatıyor.

Dernek Başkanı Bülent Eryılmaz, GER-SES'in Avrupa Birliği fonları da dahil olmak üzere çeşitli derneklerle iş birliği yaparak ihtiyaç sahibi insanlara destek olmak için kurulduğunu belirtti. Eryılmaz, bugün saat 11.00'den itibaren Çarşı Mahallesi Medrese Sokak No: 4/B adresinde yoksul, işsiz ve muhtaç ailelere paketlenmiş makarna dağıtımı yaptıklarını duyurdu.

3baa38ba-21ba-41e1-933a-ef9ae478c0ce

Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Aydın Gündemir Son Yolculuğuna Uğurlandı Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Aydın Gündemir Son Yolculuğuna Uğurlandı

GER-SES'in yardımlaşma etkinliği çerçevesinde yapılan açıklamada Eryılmaz, "Yoksul, işsiz ve muhtaç aileleri desteklemek amacıyla gıda ve giysi yardımlarımız, daha önce olduğu gibi artarak devam edecek." ifadelerine yer verdi.

GER-SES'in bu adımı, Gerze'deki ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmak ve toplumsal dayanışmayı güçlendirmek için önemli bir girişim olarak değerlendiriliyor. Dernek, sadece kültür, sanat, eğitim ve spor alanlarında değil, sosyal sorumluluk projeleriyle de Gerze ve çevresindeki topluma katkı sağlamaya devam edecek.

Editör: Gökçe Davran