İhtiyaç sahibi Gerzeli hemşehrilerimize destek olmak amacıyla faaliyet gösteren GER-SES( Gerze Kültür Sanat Eğitim ve Spor Derneği), ulusal düzeyde tanımlı bir yardım kuruluşunun derneği olarak sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

02.02.2024 Cuma günü saat 11.00'den sonra Çarşı Mahallesi Medrese Sokak No: 4/B adresinde gerçekleşecek olan etkinlikte, yoksul, işsiz ve muhtaç aileler için paketlenmiş makarna dağıtımı yapılacak.

Başkan Bülent Eryılmaz'ın liderliğindeki GER-SES, toplumsal dayanışmayı güçlendirmek ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Gerze İlçe Müftüsü Aktaş, Yaz Kur'an Kursları'nı Ziyaret Etti Gerze İlçe Müftüsü Aktaş, Yaz Kur'an Kursları'nı Ziyaret Etti

Yardımlaşma Etkinliği kapsamında açıklama yapan Eryılmaz, konuşmasında şunlara yer verdi: “Bu ve bunun gibi, yoksul, işsiz ve muhtaç aileleri desteklemek için, gıda ve giysi yardımlarımız, daha önce de olduğu gibi artarak devam edecek, yapılacak dağıtımlara ilişkin de gerek sosyal medya ve gazeteler ve gerekse belediye ilan servisi kullanarak duyurular gerçekleştirilecektir. Tüm Gerzeli hemşehrilerimizin bizi izlemeye devam etmelerini öneririz. İyilik iyidir. İyilik bulaşıcıdır. Sadece Gerze, aslolan Gerze.”
b8a6cb0f-f682-4697-bfdb-f4d7bfaececf

Editör: Gökçe Davran