Chp Gerze Gençlik Kolları, Gerze'nin gençlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Gençlik Buluşması programı, Gençlik Kolları'nın öncülüğünde gerçekleşecek. Programın konuğu ise Chp Gerze Belediye Başkan Adayı Osman Belovacıklı olacak.

Gençlik Buluşması, gençlerin sesini duyurabilecekleri, düşüncelerini paylaşabilecekleri ve kendi gelecekleri için çözüm odaklı tartışmalara katılabilecekleri bir platform sunmayı amaçlıyor. Gerze'nin gençlerinin bir araya gelerek önemli konuları masaya yatıracağı bu etkinlik, şehrin genç nüfusunun nabzını tutmak adına büyük önem taşıyor.

Programda, Chp Gerze Belediye Başkan Adayı Osman Belovacıklı gençlik projeleri ve hedefleri hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirecek. Ayrıca, gençlerin karşılaştığı güncel sorunlar üzerine yapılacak analiz ve çözüm önerileri de tartışılacak.

Gerze CHP Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ünlütürk; "Birlikte, Gerze'nin gençlerine daha iyi bir gelecek inşa etmek için fikirlerinizi paylaşalım ve çözüm üretelim." diyerek tüm genleri etkinliğe davet ettiğini duyurdu.

Etkinlik Detayları:

  • Tarih: 25.02.2024 Pazar
  • Saat: 18:00
  • Yer: Gerze Say Çay Bahçesi

Rrrr

CHP'den Seçim Öncesi Görkemli Miting CHP'den Seçim Öncesi Görkemli Miting