AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Gerze'deki Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Soğuk havaya rağmen yüzlerce kişi Maviş'in gelişini kutlamak için seçim koordinasyon merkezine akın etti. Partililer, Maviş'i konfeti ve meşalelerle coşkuyla karşıladılar.

Sazak, Tüm Gerzelilere Teşekkür Etti Sazak, Tüm Gerzelilere Teşekkür Etti

Hy5-2

AK Parti Gerze Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek ve İlçe Başkanı Tahsin Bayrak ile bir araya gelerek bir süre sohbet eden Maviş, Gerze halkının coşkusunu ve kararlılığını görmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Maviş, Gerze'deki Seçim Ofisi ziyaretinde yaptığı konuşmada "Değerli ilçe başkanım, çok kıymetli belediye başkanı adayımız, teşkilatımızın çok kıymetli mensupları, hanımefendiler, beyefendiler, çok değerli Gerzeli hemşerilerim, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Önümüzde çok az bir süre kaldı. Geride kalan bu kısa süre içerisinde de bugüne kadar sürdürdüğünüz yoğun tempolu çalışmayı biraz daha arttırarak, biraz daha güçlendirerek 31 Mart akşamına kadar sürdürmeniz lazım. Gerzemize ter döktük, emek verdik, göz nuru döktük. Çok büyük hizmetler yaptık. Tüm bu yaptığımız hizmetlerin arkasında iktidarımızın gücü var. Bütün bu yaptığımız hizmetlerin arkasında Gerzeli hemşerilerimizin talepleri, istekleri, duaları var. Ben Gerze’den bize güç veren destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerin Gerze’ye kazandırılmasında bize güç veren destek veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere hükümetimizin bütün bakanlarına, hükümetimizin bütün mensuplarına Gerzeli hemşehrilerimiz adına çok teşekkür ediyorum.

Aslında pazar günü sizlerle beraber olacaktık fakat programımız nedeniyle gelemedik. Ben her birinize gösterdiğiniz bu büyük teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin bu akşam buradaki bu kararlı duruşunuz, bu coşkunuz, bu heyecanınız, bizlere güç veriyor, bizlere umut veriyor. 31 Mart akşamı için de bizlere buradan müjde veriyor. Ramazanın bu akşamında evinden, ailesinden fedakarlık yaparak bizlerle birlikte olmayı tercih eden bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Durmak yok, yola devam. Şimdiden her birinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Kadir Gecenizi tebrik ediyorum. İki bayram kutlayacağız. 31 Mart akşamı bayramı kutlayacağız. Arkasından da Ramazan Bayramı’nı kutlayacağız inşallah. Kalın sağlıcakla Allah’a emanet olun." ifedelerini kullandı.

Maviş'in ardından mikrofonu alan AK Parti Gerze Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek, Maviş'in desteklerinden ve çabalarından övgüyle bahsederek, ona olan minnettarlığını dile getirdi. Yüksek, konuşmasında şunları dile getirdi. "Kıymetli devlet büyümüzün teşrifi beni bu akşam 31 Mart’ın zafer heyecanıyla eş emsal şekilde heyecanlandırmıştır. Allah ondan razı olsun. Kendisi her zaman tüm ilçelerimizin büyümesi kalkınması adına Ankara’da bizim gururumuz oldu. Sinop’umuzun adını hem uluslararası arenada hem Türkiye’de duyurmak için birçok çaba gösterdi. 2024 Mahalli İdareler Seçimi’nde Sinop ilinin ve tüm ilçelerin alınması adına ortaya koyduğu efor, güç ve imkanı taktirle karşılıyoruz. Sayın cumhurbaşkanımızla ilişkileri çok kuvvetli ve çok samimi bir seviyededir. Eminim ki hem Sinop’a hizmet gelmesi hem de cumhurbaşkanımıza mahcup olmamak adına var gücüyle çalışıyor. Allah ondan razı olsun. Kendisine saygılar sunuyorum." dedi.

Hy1-1

Hy6-1

Hy7-2

Hy8-2