Çanakkale Zaferi İnebolu Masa Tenisi Turnuvasına Gerze'den katılan Mevlüde Doğruer, Çanakkale Zaferi İnebolu Masa Tenisi Turnuvası'nda üçüncülük elde ederek bronz madalyayla döndü.

Turnuvaya Ahmet Demir, Habib Yıldız, Tolga Doğruer ve Mevlüde Doğruer gibi Gerzeli sporcular da katıldı ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen birçok başarılı tenisçiyle mücadele etti.

9-10 Mart tarihlerinde gerçekleşen Çanakkale Zaferi İnebolu Masa Tenisi Turnuvası'ndan Mevlüde Doğruer, bayanlar kategorisinde üçüncülük elde ederek Gerze'ye madalya kazandırdı.

Gerze'nin sporcularının başarılarının devam etmesi ve altyapı eksikliklerinin giderilmesi için halkın ve yetkililerin desteğinin önemine vurgu yapan masa tenisi antrenörü Ahmet Demir;"Biz Gerze’ yi ülkemizin her yerinde başarılarla temsil ediyor, gurur verici başarılar elde diyoruz. Gerze masa tenisi oyuncuları değişik turnuvalara katılıyor ve başarılı maçlar çıkarıyor ancak Gerze’de antrenman yapacak salon ve masayı edinemiyoruz. Gerze’de 2 adet antrenör ve çok sayıda oyuncular var. Salon ve masa ihtiyacımız giderilemiyor. Gerze'de kurumlara yapılan başvurulara rağmen hiç bir sonuç alamadık. Bu konunun ilgililer tarafından çözülmesini istiyoruz” diye konuştu.

Minik Güreşçiler, Türkiye Şampiyonası'na Katılmaya Hak Kazandılar Minik Güreşçiler, Türkiye Şampiyonası'na Katılmaya Hak Kazandılar

M T2

M T3