CHP Gerze Gençlik Kolları Başkanlığı'na Mehmet Ünlütürk, Başkan Yardımcılığı'na Olcay Kaya seçildi.

Birol Sazak’ın CHP Gerze İlçe Başkanı olmasıyla birlikte merakla beklenen yönetim yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Kadın Kolları Başkanı olarak Fatma Kabaş belirlenirken, dün gerçekleştirilen Sazak yönetiminin ilk gençlik kolları toplantısında, Serdar Dinçer'den boşalan Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Mehmet Ünlütürk getirildi.

CHP Gerze İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından duyurulan toplantıda, Sazak ve yönetim kurulu üyelerinin de toplantıya katılım sağladığı öğrenildi.

Sazak konuyla ilgili olarak, “Gerze İlçe Gençlik Kolları yeni kadrosu ile göreve başladı.

Gerzemizde partimize gönül vermiş gençleri omuz omuza mücadele etmek için partimize davet ediyor, gelecek güzel günleri hep beraber getireceğimize  olan inancım ve kararlılığımız tam hepinizi saygılar sunuyorum”dedi. 

Gençler adına yeni başkan Mehmet Ünlütürk ise şunları söyledi: "Kendimiz veya bir başkası için değil toplumun değerleri ve çıkarları için siyaset yapacağımıza söz veriyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim iki büyük eserim var; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” dediği ve bizlere emanet ettiği eserlerinden Türkiye Cumhuriyetinde yaşamaktan gurur duyuyorum.


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ikinci büyük eseri Cumhuriyet Halk Partimizin Gençlik Kolları Başkanı olarak hem ülkemize, hem ilçemize, hem de partimize hizmet etme gururu ve bu sorumluluğun bilinci ile çalışmalarımızı tüm hızıyla gerçekleştireceğimi bilmenizi istiyorum.

Eski başkanımız Serdar Dinçer ve yönetimine bugüne kadar olan hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyor, oluşan yeni Gençlik Kolu yönetim kurulunun Partimize ve gerzemize hayırlı olmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.

CHP Gerze İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri:

CEMRE OĞUZ
ERTAN TİRYAKİ
MURAT MUTLU
TALHA BAYRAM
AYŞENUR DİNÇER
ÖMER ERMİŞ
MUHAMMED ÇOLAK
SEVİM TEKE
OĞUZHAN ÖZCAN 

IMG-20230926-WA0010