Altan Erkekli Kendi Adını Taşıyan Sahnenin Açılışını Yaptı Altan Erkekli Kendi Adını Taşıyan Sahnenin Açılışını Yaptı

Fatma Yüksek Anaokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, Gerze Meslek Yüksekokulu öğrencileri anaokulunun duvarlarını rengarenk illustrasyonlarla süsleyip, minik öğrencilere sanat atölyesi düzenledi. Bu proje ile çocukların sanata olan ilgisini artırmak ve yaratıcılıklarını geliştirmek hedeflendi.

Kaymakam Arabacı, projede emeği geçen akademisyen, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, “Akademiden Anaokuluna Sanat Projesi" ile Gerze Fatma Yüksek Anaokulu öğrencilerini sanatla buluşturan Sinop Üniversitesi Gerze Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencilerine, projeyi yöneten Doç. Dr. Hatice Bahattin Ceylan’a ve Fatma Yüksek Anaokulu Müdürü Erhan Aydın'a başarı belgeleri takdim edildi.

Fffrrrrr

Törenin ardından, Kaymakam Arabacı ve beraberindeki heyet, anaokulunda incelemelerde bulunarak çocukların yaptığı sanat eserlerini ve resim sergisini gezdi. Bu etkinlikte Kaymakam Arabacı’ya Gerze Belediye Başkan Vekili Mesut Kutlu, Gerze Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Fatma Yüksek Anaokulu Müdürü Erhan Aydın, Gerze MYO Grafik Tasarım Bölümü Doç. Dr. Hatice Bahattin Ceylan ve öğretmenler eşlik etti.

Ffff

FffffffffFfffff-1FffffffFffrrrFfffffffffffffffFffffffffffffFfffffffffffffFffffffffffFffgggg

Editör: Gökçe Davran