Gerze Belediyesi'nin 18 İmar Uygulaması'nın ardından yol açma ve yol yapım çalışmaları sürüyor. Gerze'nin çeşitli bölgelerinde kesintisiz bir şekilde süren çalışmaların bir parçası olarak, 19 Mayıs Mahallesi'nde Ögretmen Mehmet Tiryaki Sokak ve Atatürk İlkokulu'nun üstündeki caddeyi kilit taşlarıyla yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor.

CHP Gerze Ailesi'nden Sinoplu Kadın Girişimcilere Ziyaret CHP Gerze Ailesi'nden Sinoplu Kadın Girişimcilere Ziyaret

Şensoy, halktan gelen "bizim yollarımız neden yapılmıyor, toprak yollar çamur oluyor" taleplerine karşılık, yolların sırasıyla açılacağı ve daha 18 uygulamasının bitmediği yerlerin olduğunu dile getirildi.

Çalışmaları yakından takip eden ve en kısa sürede tamamlanıp yolun hizmete açılacağını belirten Şensoy, açıklamasında şunlara yer verdi: "18 uygulamasının tamamlandığı bölgelerde yol açma ve yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca ekiplerimiz, tahrip olmuş yollarımızda onarım çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Gerze, en iyisine layıktır ve bu nedenle çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bu vesileyle İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüze, Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze ve Fen İşleri Müdürlüğümüze teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın, hayırlı olsun."

421915020_796093189229216_4729893866582047963_n

Editör: Gökçe Davran