Gerze Kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Gerze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Vefa Ekibi, Gerze’nin iyilik melekliğini üstlenmiş durumda. Birçok yaşlı ve engellinin her türlü ihtiyacını karşılayan ekip, yardımlaşma ve dayanışma adına güzel işler ortaya koyuyor.

Sezgin Çakır, Abdurrahman Baş, Zeynep Erce ve Dilek İnce’den oluşan Vefa Ekibi, adı gibi vefalı işler ortaya çıkartmaya devam ediyor. Her hafta ilçemizde 83 haneyi ziyaret eden ekibin asıl görevleri temizlik olsa da yaşlı ve engelli hastaların her türlü ihtiyacını karşılıyorlar. Evlerin tamir ve tadilatından yaşlıların kişisel bakımlarına kadar çoğu işi yerine getiren dört kişilik Vefa Ekibi, yaptıklarıyla takdir ve tebrik toplamaya devam ediyor. Bir senedir yaşlı ve engellilerin yardımlarına hızır gibi yetişen ekip yoğun çalışma takvimine rağmen her gün birçok kişinin eli ve ayağı oluyor.

Bizler de Gerze Postası olarak Gerze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Vefa Ekibi’ne yaşlı ve engellilere gösterdikleri şefkatli hizmet için teşekkür ederiz.

WhatsApp Image 2023-09-03 at 20.23.30