Gerze’ye ünlü şarkıcı Lara geliyor. 28 Temmuz’da Alabora Cafe & Restaurant’da sahne alacak.

Sinop Caddesi Bedre Mevkiinde yer alan Alabora Cafe & Restaurant ünlü bir ismi konuk ediyor. Rezervasyon usulü olacağı belirtilen konser için biletler Gerze’de Alabora Cafe & Restaurant’tan, Sinop’ta ise Nüans Müzik’ten temin edilebilecek.

İşletmeci Veysel Baykut tarafından, Hüseyin Yüksek, Beyaz Otel ve Ayteks Group Tekstil sponsorluğunda ilçemize getirilen ünlü şarkıcı Lara, büyüleyici bir müzik şöleniyle unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak. Baykut, “değerli müşterilerimize hoşça vakit geçirebilecekleri bir konser ortamı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Şimdiden herkese keyifli anlar diliyoruz. Konser haricinde kafe ve restoranımızda müşterilerimizin memnuniyeti dahilinde hizmet verdiğimiz birçok ürünümüz mevcut olup, günün her saatinde dilediğiniz gibi denize girip, kahvaltınızı yapıp, akşam yemeğinizi yiyebileceğiniz samimi bir ortamı sizlere sunmaktayız” dedi.

Lara konseri hakkında detaylı bilgi almak için +90 544 925 55 57 no’lu telefondan Alabora Cafe & Restaurant’a ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2023-07-26 at 16.50.39