Gerze Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda taşımalı eğitim servis şoförlerine ve rehber personellere yönelik trafik eğitimi verildi.

MEB Okul Servis Araçları Yönetmeliği ve İçişleri Bakanlığı'nın Asayiş/Trafik Tedbirleri Genelgesine istinaden 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle okul servis araçlarının karışabileceği trafik kazalarını önlemek, öğrencilerin güvenli bir trafik ortamında eğitim öğretim görmelerini sağlamak amacıyla, Gerze’de taşımalı eğitim hizmeti veren şoförlere ve rehber personellere yönelik, Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan ve Gerze İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Polis Memuru Raşit Emre Ünsal tarafından, Gerze Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda trafik eğitim verildi.

Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Şube Müdürü Recep Ekim'e, Trafik Polis Memuru Raşit Emre Ünsal'a, Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Çetin Ercan'a, eğitime katılan servis şoförlerine ve rehber personellere teşekkür etti. 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nda kazasız, sorunsuz bir yıl geçirmemizi dileyerek, trafik eğitiminin şoförlere ve rehber personellere hayırlı olmasını dilediler.

12095053_212095054_4