AK Parti Gerze İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Güleryüz Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, Dünya Veterinerler Günü dolayısıyla Gerze'deki veteriner hekimleri ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında AK Parti Gerze Kadın Kolları Başkanı Saadet Güleryüz Akyol, veterinerlerin özverili çalışmalarını takdir etti.

Başkan Akyol, yaptığı açıklamada, "Sevgi, merhamet, şevkat ve fedakarlıkla görev yapan tüm veterinerlerin, Dünya Veterinerler Günü'nü içtenlikle kutluyorum. Onlar, sadece hayvan sağlığını değil, aynı zamanda insan sağlığını da koruyarak toplumun refahına katkı sağlıyorlar. Bu özverili çalışmaları için onlara minnettarız" ifadelerini kullandı.

Gerzeli Dağcı Murat Keçeli, 19 Mayıs'ta Uludağ'ın Zirvesine Tırmandı Gerzeli Dağcı Murat Keçeli, 19 Mayıs'ta Uludağ'ın Zirvesine Tırmandı

Ziyaret sırasında AK Parti Gerze Kadın Kolları ve ilçe yönetimi üyeleri, veteriner hekimlerle samimi bir ortamda bir araya geldi. Veteriner hekimlerin mesleki deneyimlerini dinleyen ve onların emeklerini takdir eden AK Parti temsilcileri, ziyaretin anlamına vurgu yaparak, veteriner hekimlerin toplum için ne kadar önemli olduklarını bir kez daha hatırlattılar.