Gerze Kaymakamı ve İlçe Protokolü, 15 Temmuz Gazisi Uğur Çolak'ı Ziyaret Etti Gerze Kaymakamı ve İlçe Protokolü, 15 Temmuz Gazisi Uğur Çolak'ı Ziyaret Etti

19 Mayıs Mahallesi Muhtar Adayı Yaşar Kunduz, muhtar azalarını açıkladı. Bilgin Yetkin, Nimet Öztürk, Şerafettin Baş, İbrahim Yörük, Osman Şahin, Ahmet Demir, Hasan Öztürk ve Fatma Al, Kunduz’un muhtar azaları olacak.

Kunduz yaptığı açıklamada, "Değerli 19 Mayıs Mahallesi sakinleri; Allah nasip eder, siz değerli 19 Mayıs Mahallesi sakinleri olarak takdir edip beni muhtar seçerseniz, birlikte daha çok işler başaracağımıza inanıyorum. Bugüne kadar ben, esnaf Yaşar Kunduz olarak sizlerin de desteğini alıp birçok işlere imza attım. Her zaman şanlı Türk askerine destek oldum. Bu doğrultuda Mehmetçiğimize destek olmak için, Acısu köyünün en yüksek noktasına dev Türk Bayrağı asılmasını sağladım. Çeşitli organizasyonların mimarı oldum. Ramazan aylarında hem sokak iftarları hem esnaf iftarları düzenleyerek birlik beraberliğimizin hem daim hem de örnek olmasını sağladım; öğrenci iftarları düzenleyerek öğrencilerle bir araya geldim. Toplumda engelli farkındalığını arttırmak amacıyla çeşitli programlar düzenlenmesine ön ayak oldum: 'Sevgi varsa engel yok' mottosuyla çeşitli farkındalık etkinlikleri düzenledim. Engelli vatandaşlarımızı ücretsiz tıraş yaptım, kişisel bakımlarını yaptım. Bunun yanında farklı periyotlarla köy okulu öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilerimizin de tıraşlarını ettim, kişisel bakımlarını yaptım. Tüm ülkemizin acıyla hatırlayacağı, hiç unutamayacağı, vatandaşlarımızı kaybettiğimiz 6 Şubat depreminin ardından ilçemizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımıza da ücretsiz hizmet ettim. İlçemize bağlı Acısu köylü olan hem ilçemizde hem ilçe dışında hem de köyde ikamet eden Acısulu vatandaşlarla bir çatı altında toplandık. 'Acısu köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni kurduk. Dayanışma, birlik ve beraberlik için bir araya geldiğimiz derneğimizde köylülerimiz beni Acısu köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı olarak seçti. Halen aktif olarak birçok sosyal sorumluluk projesi sürdürüyorum. Ben bu enerjimi 19 Mayıs Mahallemizin sorunlarını çözme noktasında kullanmak istiyorum. Seçmenlerime olan güvenimiz tam, tüm sorunlarla ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim, siz değerli mahalle sakinlerinin destekleri ile bu sorunları çözebileceğime inanıyorum. Değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz. Mahallemin sorunlarını biliyorum, mahallemin gözlemcisiyim. Sürekli olarak toplantı yapacağız. Eksiklikleri çok iyi gözlemliyorum. Yol, park, altyapı, cami, okul her türlü yatırımın yapılması için mahallem ve muhtarlık olarak elimden gelenin en iyisini yapacağım. Yaşlı, genç, büyük, küçük demeden kapı kapı dolaşarak oylarınıza talip olacağım. Hiçbir maddi beklenti içerisinde olmadan yalnızca mahalleme hizmet için bu yola çıktım. Kazanacağız; birlikte kazanacağız. Gönülden hizmet için geleceğiz. Yıllardan bu yana mahallemiz büyüyor, gelişime açık. 19 Mayıs Mahallesi her türlü hizmeti hak ediyor. Herkese hem kapım hem gönlüm açık olacak. Mahalle halkımızdan gelen her türlü talebi titizlikle inceleyip, çözüme kavuşturmak için çalışacağım. Tüm gayretim mahallemin bir adım ileriye taşınması olacak" dedi.

WhatsApp Image 2024-01-15 at 15.48.08