Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Genel Müdürü Fetullah Güner, beraberinde Daire Başkanı Turan Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan ile birlikte ilçemizdeki eğitim kurumlarını ziyaret etti. Güner, bu ziyaret kapsamında ilçedeki okulları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Ziyaretin ilk ayağında, Genel Müdür Güner ve beraberindeki heyet, Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı'yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Arabacı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Genel Müdürü Fetullah Güner ve heyetine teşekkür etti.

mm

Gerze İlçe Müftüsü Aktaş, Yaz Kur'an Kursları'nı Ziyaret Etti Gerze İlçe Müftüsü Aktaş, Yaz Kur'an Kursları'nı Ziyaret Etti

Güner ve beraberindeki heyet, ziyaretlerine ilçemizde bulunan Atatürk İlkokulu'nda devam etti. Burada, Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı ''Öğretmenler Odası Buluşmaları'' kapsamında okul yönetici ve öğretmenlerle bir araya geldi. Eğitim-öğretim faaliyetleri ve sorunları hakkında bilgi alarak, öğretmenlerin dilek ve temennilerini dinledi.

Ziyaretin diğer ayağında Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret eden Genel Müdür Güner, öğretmenlerle görüşmeler gerçekleştirdi. Ayrıca, ilçedeki okul müdürleri ile bir toplantı düzenleyerek, müdürlerin görüş ve önerilerini aldı.

Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner'e günün anısına bir hediye takdim ederken, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci de Okullar Daire Başkanı Turan Şahin'e bir hediye sundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, ziyaretlerinden dolayı Genel Müdür Güner ve beraberindekilere, ilçe yöneticilerine, okul müdürlerine, öğretmenlere ve idarecilere teşekkür etti. Güner ve beraberindeki heyet, ilçemizdeki okulları ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

ff

Editör: Gökçe Davran